RSS

Przestronne poddasze domu

W dzisiejszych czasach bardzo trendy są domy z użytkowym poddaszem. Domy z poddaszem to ciekawe rozwiązanie dla entuzjastów skosów, nieprzeciętnych, nietuzinkowych, nietypowych, niezwykłych powierzchni oraz posiadaczy nie dużych działek z ograniczeniami. Cieszą się one sympatią nie tylko ze względu na to że są tańsze w budowli, jednak także dlatego że doskonale wyglądają.

Należy też zaakcentować że rzetelna aranżacja poddasza sprawia że pokoje wyglądają niesamowicie. Adaptacja poddasza wymaga trochę większego zaangażowania z uwagi na to że jest specyficznie skonstruowane a przez to ściany są różnej miary a sypialnie o różnych wysokościach. Bardzo wiele osób decyduje się przede wszystkim na zamieszczenie sypialni na poddaszu. Jest to bardzo zacny plan gdyż w ten sposób sypialnia na poddaszu jest oddzielona od części mieszkalnej domu przez co jest wyciszona. Także nietuzinkowo zasadnicza jest sprawa oświetlenia takiej sypialni na poddaszu. Oświetlenie sypialni powinno być wykwintne o czułej barwie. Poddasze to również niesamowite miejsce na łazienkę. Przeważnie pod największym skosem sytuowane są piękne ogromne narożne wanny co daje wyjątkowo piękne wykończenie tego fragmentu przestrzeni. Stylowe łazienki na poddaszu są nietuzinkowo modne. Ich plany są naprawdę cudowne.

Zgarnij dom do 100 m2 – potężny wybór.

Wyśmienicie ponieważ potwierdza się w tym wypadku drewno w łazience. Także oświetlenie łazienki na poddaszu wiąże się z użyciem pomocniczych detali,dodatków takich jak kinkiety przy lustrach czy natrysku. Miejsce nad wanną jest perfekcyjne za zamontowanie okna dachowego. Umili nam to relaksacyjne kąpiele. Coraz częściej w wielu domach jest garderoby na poddaszu, która upraszcza nam życie. Faktem zatem jest, że domy jednorodzinne z poddaszem sprawdzają się znakomicie w praktyce.


Comments are closed.